Melike Konday 
kimdir?

Bodrumlu olup, İzmir’de büyüyen Melike Şef, Ege Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünden mezun olduktan sonra İtalya’da pastacılık eğitimlerini tamamlamış. ilk Floransa’da Apicius International School of Hospitality’de Baking and Pastry bölümünü bitirmiş. Ardından Torino’da ICIF- Italian Culinary Institute for Foreingners’da pastacılık, ekmekçilik ve süsleme üzerine ileri bir eğitim alarak okulunu birincilikle tamamlamıştır.

Çocukluk hayalini işe dönüştürebilen şanslı isimlerden şef Konday, kendisine ait markası ‘ByMelly’ ile 2011 yılından beri kutlama ürünleri üzerine pastanesinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda İzmir Ekonomi Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde eğitmen şefliğine ve çeşitli firmalarda danışmanlıklarına da devam etmektedir.

‘Yenilebilir yenilikler hedefliyoruz’ diyen şef Konday, Haziran 2020 yılında yeni yerinde büyüyerek hizmet vermeye başladı.

Mutfak
ekip işidir

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam quis nostrud exercitation